Vykoupení svědomí Wildersem

14. 10. 2010 13:46:17
V poslední době jsme svědky frašky v přímém přenosu: politik, který nahlas říká, co si myslí ve shodě se značnou částí Evropanů, stanul před soudem v Amsterodamu. Má zde padnout verdikt o jeho výrocích a postojích; zda se dotýkají skutkové podstaty rasové nenávisti. Zdá se, že o výsledku je předem rozhodnuto.
Jew throws wineJew throws wine

Nepatřím ke kritikům islámu ani zapáleným štváčům, kteří s pěnou u úst plamenně hovoří o nebezpečných muslimech. Samozřejmě, islám neharmonuje s křesťanstvím, ale jednak už nejsme k naší škodě skuteční křesťané, a jednak zde o žádný zápas temných sil nejde. Domnívám se, že jde o planý poplach, jehož pravou podstatu nebyl schopen nikdo kredibilně podpořit. Bezpochyby jde o výsledek souhry dvou faktorů: hysterie obav ze světového terorismu jakožto produkt tragikomedie 11/9, a dále mediální masáže, která dodnes panuje a bez níž by i 11. září bylo jen zašlou vzpomínkou.

Ti samí novináři, kteří nafukují nikdy neprokázanou existenci po naší krvi lačnících islamistech (pokud jako důkaz nepřijmeme propagandu americké administrativy a CIA), kteří izraelské akce nejen v Gaze pokládají za „spravedlivé“ (asi jako bombardování Srbska bylo „humanitární“) a ignorují zjištění soudce Goldstona o izraelských válečných zločinech, tak ti samí novináři se nyní pokrytecky trefují do Geerta Wilderse a spolu s konzumenty jejich hry si hromadně vykupují svědomí v šarádě zvané „politická korektnost“.

I kdyby čistě hypoteticky muslimové v Evropě zosobňovali nějaké nebezpečí, je třeba si uvědomit, že se sem nevecpali násilím, ale že je sem evropští politici dobrovolně pustili a ještě jim k tomu vymalovali pokojíček poněkud vyčpělým odstínem růžového multikulturalismu. A zřejmě psychická újma z přehršle růžové zapříčinila, že začínají otáčet o 180 stupňů a šíří lavinu zákazů nošení burky. Snad nenapadne Araby zakazovat kravaty nebo křížky, abychom měli proč ukazovat na jejich despocii... Vypadá to jako kočkopes? Ano, ale jen zdánlivě. Odpověď na antimuslimské nálady i multikulturalismus musíme hledat v souvislostech.

Fallúdža je irácké město srovnané se zemí americkýma bombama s ochuzeným uranem. Aby to neměli civilisté tak jednoduché, hodili na ně bílý fosfor. Podle zpráv lékařů, kteří se tam dostali (dosud jde o zakázanou zónu), se objevuje značný počet mutací u narozených dětí a dalších vad, které dosud byly zaznamenány jen Hirošimě a Nagasaki. Zda je to přesným popisem lze těžko ověřit, jelikož tam není volný přístup. Už to ale o něčem vypovídá.

Proč o tom média nereferují jako o dalších podobných věcech, zatímco kdyby Taliban takto vyvraždil vesnici v sousedním Pákistánu, zaplavilo by to noviny? Protože naprostá většina globálních médií vlastní elity, které mají zájem na špatné pověsti muslimů. Dnes a denně se můžeme setkávat s jejich na první pohled nenápadnýma manipulacema.

Neustále nás zpravodajství zavaluje informacemi o blízkovýchodním konfliktu. Jaký div, že ohledně soudce Goldstona (židovského!), jenž předsedal tribunálu zřízeného OSN na vyšetření intervence v Gaze, kterýžto soud dospěl k závěru, že se Izrael dopustil válečných zločinů, jsme nezaznamenali téměř žádnou zprávu. Natož abychom se dověděli, že ho obratem izraelští Židé prohlásili na „sebenenávidějícího se Žida“ (jiní bolševici v jiné době by řekli „třídní nepřítel“) a exkomunikovali ho ze své společnosti. Jihoafrická rabínská obec, z níž pochází, učinila totéž. A izraelská lobby ve Spojených státech zamezila projednávání zprávy soudu v Kongresu. Názorná ukázka respektování práva demokracií jménem Izrael...

A tento stejný tisk a televize vykreslují Wilderse jako extremistu, aby o stránku dál vedly sugestivní agitku o teroristickém nebezpečí v Evropě. Prodat jednoho Geerta a vytvořit dojem objektivity a vyváženosti- mazaný postup.

Elity vlastnící tato média se zároveň identifikují se zájmy prosazovanými spolky typu CFR, Trillateral Commission, Římský klub..., jež ve skutečnosti řídí politiku a které chtějí ovládnout území a suroviny nejen na Blízkém východě. Začít oficiální válku by bylo primitivní a zbytečné- autoritativní režimy v jinak suverénních státech lze s trochou umu a pomocí žurnalistů vykreslit jako hrozbu „demokracii“, načež intervenci nic nebrání v cestě.

"Give me control over a nation's currency, and I care not who makes the laws" (Mayer Rothschild).

http://www.uss-liberty.com/2010/09/24/uss-liberty-attack-the-rules-of-engagement/

Autor: David Vorovka | čtvrtek 14.10.2010 13:46 | karma článku: 26.58 | přečteno: 4733x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Karel Trčálek

Likvidace profilů na facebooku je cesta ke svobodě

Nechápu ty, kteří vykřikují, že smazáním svého profilu na facebooku byli omezeni na své svobodě. Opak je pravdou, kdo chce být svobodný, ten není na facebooku

23.2.2019 v 9:27 | Karma článku: 6.17 | Přečteno: 170 | Diskuse

Michael Laitman

Zánik velké evropské civilizace, č. 2

Duchovní poznání, které ztratil národ Izraele po zničení Chrámu, poskytlo k vývoji evropské civilizace zvláštní impuls. Dodalo Evropanům zvláštní sílu ducha, touhu dobývat a rozvíjet nové země, vyvíjet se.

23.2.2019 v 9:00 | Karma článku: 6.91 | Přečteno: 133 | Diskuse

Zdeňka Ortová

Kam pošťáci schovávají nedoručenou poštu?

Když vyšetřovatelé navštíví jejich dům, najdou místnosti plné poštovních pytlů s nedoručenými dopisy.

23.2.2019 v 8:16 | Karma článku: 14.02 | Přečteno: 377 | Diskuse

Gabriela Stašová

Žena dnes

Tohle není název korporátního časopisu, ale menšího zamyšlení nad kontinuitou formování dnešní ženy. Jaká má být a kam má směřovat dnešní žena? Otázka je složitá a zároveň prostá.

22.2.2019 v 23:59 | Karma článku: 5.73 | Přečteno: 253 | Diskuse

Štěpánka Bergerová

„Zlatej socík ..."

„Nechceš něco nakoupit k jídlu?“ pípla zpráva, rozťala svým zvukem nemocniční ticho a vyrušila mě z hypnotizování kapačky.

22.2.2019 v 19:23 | Karma článku: 20.53 | Přečteno: 1877 | Diskuse
Počet článků 68 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2548
Dlouhodobě se zabývám otázkami mezinárodní i české bezpečnosti, politickou situací ve světě a dalšími fenomény z historie a současnosti.

Najdete na iDNES.cz