Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Trapnohra o dvou neznámých

15. 06. 2013 13:59:13
O půlnoci vtrhnou policejní komanda na úřady a do domovů, přičemž zatknou několik „významných“ lidí. Celá akce je provedena tak, jako by snad ÚOOZ zatýkal organizovanou drogovou skupinu podezřelou z vražd. Že jde pouze o obyčejný výkon spravedlnosti, může věřit jen ten, kdo akceptuje kvůli prvosignální nenávisti k vládě konec práva v této zemi.
Zednář Truman se zástěrou se zednářským klínemZednář Truman se zástěrou se zednářským klínem

Demonstrace síly

Jak spolu souvisí nedovolené využití zpravodajců a "trafiky" několika členů ODS, kteří za to nepotopili vládu, ví jen ten, kdo to režíruje jako jednu megakauzu. Každopádně se to spojilo pěkně dohromady, aby to vypadalo "závažně". Ještě kdosi mohl přidat třeba to, že nějaký náměstek jel nepovolenou rychlostí na jednání ministerstva a měli bychom tu hotový Watergate...

Fakt, že loajalitu poslanců či bývalých členů vlády si politický establishment zajišťuje nabídkami různých postů všude na světě bez rozdílu a že tak činily a činí všechny strany v ČR, kupodivu zajímá málokoho a nejméně samozřejmě „investigativce“ z řad našich zdegenerovaných (pardon cizím kapitálem vlastněných) médií. Fakt, že aktivní poslanec je ve vězení už rok bez jediného soudního projednání jeho kauzy (říká se tomu eufemisticky vazba), zajímá také málokoho- a přitom zde to začalo!

Poslanec Rath, jehož míru viny či neviny tímto nijak nehodnotím, nemůže využívat svůj demokratický mandát a je plně odkázán na libovůli státních zástupců a soudů, co se s ním stane a kdy. Tento (ne)právní systém nyní zafungoval podruhé a ještě silněji.

Nerozumím tomu, jak dosud propíraná podezření okolo Nagyové a spol. mohou někoho vzrušovat, jak toto má být důvodem k takovému zatýkání. Ačkoliv nejsem obhájce politiky vlády, jsem rozhodným kritikem takovýchto bolševických praktik, kdy zjevně jedna zájmová klika bojuje proti druhé. Mnohem více než čeho se údajně dopustila "Nečasova klika", by nás mělo zajímat, která klika organizuje tu nechutnou show a hlavně, kam tím míří? Odstranění Ratha ukázalo, že se tyto praktiky ve jménu "spravedlnosti" ujaly. Teď už to mohou režírovat ve velkém.

Qui bono?

Celá ta maškaráda okolo Nečase začala vlastně pražským pučem TOP09, která si upevnila pozice v klíčovém regionu na úkor ODS a zároveň si tzv. umyla ruce. Nelze si nevšimnout šikovné mediální podpory vůči TOP09, přes kterou např. skutečná megakauza s sKartami přešuměla jako letní vánek, zatímco kdyby to měl na triku ministr za občanské demokraty, byla by to dokonalá záminka k zatýkání a prohlídkám.

Nečas udělal kardinální hloupost, když jmenoval bezskrupulózního levičáka Bohuslava Svobodu primátorem. Nyní stojí v exkrementu, který sám vyprodukoval. Jidáš Kalousek, který se před pár lety nerozpakoval nabízet KSČM spolupráci na vládě, udělá všechno proto, aby mohl vládnout. Nejde však o Kalouska či marketingového maskota Schwarzenberga. Jde o vliv na politiku celé země, jde o naši zemi jako celek.

Jde o to, že topáčtí neoconi jsou napojeni na cizí globální zájmy mnohem silněji než ODS. Ano, dříve pravicová ODS se nechala zaplavit lobby Janoušků. Jenže zůstali při zemi- prorůstání české politiky se dělo na úrovni českých lobbystů. TOP09 je trójským koněm západních zpravodajských zájmů, včetně ekonomických. Neocon Schwarzenberg udělá vše proto, aby stál na straně humanitárních bombardérů z NATO a vedle toho zhatil kdejakou zahraniční investici České republiky (vzpomeňme Ázerbajdžán, Rusko...).

Mimochodem, zmínit nedávnou vládní návštěvu v Rusku není vůbec od věci. Zatímco tam premiér dojednal kontrakty za miliardy, „česká“ média se do něho opřela za to, že řádně nezkritizoval ruskou vládu za zacházení s „hrdinnými bojovnicemi“ Pussy Riot. Tato trapnohra má mnoho dějství a TOP09 by zcela určitě naplnila mnohem lépe očekávaní zahraničních vlastníků ČR.

Nyní se Kalousek zaklíná, že kvůli této zjevně umělé bublině vládu nepoloží (dokud...). Chytrý hráč nehraje prvoplánovitě. Kdo na tom však jednoznačně vydělá, bude TOP09. Jakmile se objeví „nové skutečnosti“, plán na rozklad vlády a přípravu vlády s ČSSD se naplní. O tom, že se ČSSD vedle mafiánské party jménem TOP09 ztrapní ještě více než Nečas, není možné pochybovat. Obzvlášť, když tu stranu prolezlou kdejakou lobby stejně jako ODS, vede úředník okresního formátu. Těšme se na nástup českých neoconů a konec zbytků demokracie, která tu ještě jakžtakž fungovala.

Hraje se o novus ordo seclorum

Je tou klikou proti Nečasovi TOP09? Ani v nejmenším. Ta jen čeká na plody zrežírované hry, v níž hraje svůj omezený part. Omezený part hrají také různí takypolitici jako Okamura nebo Janeček, oligarchové pravdolásky jako Babiš, mediální figurky typu Moravec nebo Kraus, či pseudokatolíci jako Halík. Toto je šik pěšáků- ideologů, kteří denodenně prezentují svá verbální mentorská cvičení skrze naše cizí média.

Cíl spočívá v tom učinit z České republiky eldorádo skrytých zahraničních zájmů, poslušnou loutku, která si už neštěkne, kukaččí vejce ve střední Evropě, zkušební polygon pro zpracované provincie nového světového řádu, bez kterých se stále silněji nastolovaná světová vláda neobejde. Toto prokletí naší země začalo vlastně už instalováním Masaryka zednářskou mezinárodní lobby a ustavením zednářské republiky na věčné časy. Málokdo ví, že modrý klín na naší vlajce je vlastně zednářským klínem na jejich zástěře...

O toto se hraje za zvuků policejních houkaček. Nikdy tomu nebylo jinak.

Autor: David Vorovka | sobota 15.6.2013 13:59 | karma článku: 23.48 | přečteno: 905x


Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Společnost

Vladimír Havránek

Chlastem za lepší ovzduší.

Mrknul jsem do kalendáře, zda není Apríl. Od toho jsme ale hodně vzdáleni. Pražský magistrát dal chytré hlavy dohromady, spojil se s pivovarem Lobkowicz, který vlastní známá čínská skupina CEFC a vzniklo pivo Pražský chodec.

18.8.2018 v 8:07 | Karma článku: 19.85 | Přečteno: 575 | Diskuse

Josef Nožička

Příběh muslimky, odmítající při pohovoru podat ruku – jde opravdu o malichernost?

Švédský soud se tento týden zastal muslimky, která při pracovním pohovoru odmítla přítomnému muži podat ruku, a přiznal jí odškodné ve výši 40 tisíc švédských korun.

17.8.2018 v 18:10 | Karma článku: 44.58 | Přečteno: 3290 | Diskuse

Tomáš Vodvářka

Židovské vtipy III

Nauč se smát, aniž bys plakal, říká jedno přísloví. Židovský humor odráží složitost historie vyvoleného národa. Přináším svým milým čtenářům další porcí oblíbených vtipů.

17.8.2018 v 17:50 | Karma článku: 33.54 | Přečteno: 1185 | Diskuse

Petr Polák

Protiimigrační politik a není rasista? Skandál!

Včerejší článek Novinek převzatý z ČTK a hojně citovaný i na ostatních webech mě nadzvedl ze židle natolik, že jsem musel sepsat tenhle článek.

17.8.2018 v 15:15 | Karma článku: 37.88 | Přečteno: 1917 | Diskuse

Luboš Chott

U Skalníků se zastavil čas…

Do kempu U Skalníků dislokovaného do malebné jihočeské krajiny nedaleko Stráže nad Nežárkou, jsem se vrátil bratru po čtyřiceti letech – inu, dobří holubi či pachatelé se vracejí na místo činu...

17.8.2018 v 15:05 | Karma článku: 13.29 | Přečteno: 408 |
Počet článků 68 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2544
Dlouhodobě se zabývám otázkami mezinárodní i české bezpečnosti, politickou situací ve světě a dalšími fenomény z historie a současnosti.
Najdete na iDNES.cz